Fajn brigáda na významném místě - Letiště Václava Havla (nakládka)

Hlavní město Praha

Popis pozice

Zbystřete své zraky! Nabízíme Vám brigádu na nejvýznamnějším mezinárodním letišti v České republice, kterou si nemůžete nechat ujít. Obsazujeme pozici manipulačního dělníka za velmi lákavé finanční ohodnocení. Brigáda je vhodná především pro studenty a pro ty, kteří si chtějí hezky přivydělat. Ve Vašich rukou bude výběr směn i dnů, které budete chtít chodit do práce.

Náplní práce:
  • je nakládání a vykládání zavazadel a zboží
  • přeprava zavazadel do příletové haly letiště

Požadujeme:
  • řidičský průkaz skupiny B (po zaučení budete moci řídit motorové vozíky)
  • trestní bezúhonnost
  • fyzickou zdatnost

Nabízíme:
  • motivační ohodnocení 145,-Kč/hod - 155,-Kč/hod.
  • výběr směn, které jsou v délce 1,5 - 3,5 hodin (možnost propojovat směny dohromady)

Nemusíte se ničeho bát, čeká tu na Vás kvalitní zaškolení a především velmi zajímavé prostředí.

Zaujala Vás pozice? Zašlete mi svůj životopis na: [email protected] , budu Vás co nejdříve kontaktovat!
Těšíme se na Vás ☺

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3057459  Datum zveřejnění: 12.5.2017