Obchodní zástupce - stavební / strojní

Jihočeský kraj, Okres České Budějovice

Popis pozice

Jste zkušený obchodník a hledáte dlouhodobé perspektivní uplatnění? Jste technicky zdatný a možná máte i zkušenosti v oblasti vzduchotechniky? Dejte nám o sobě vědět.

  • Zodpovědnost za prodejní aktivity v celé ČR
  • Aktivní vyhledávání obchodních příležitostí, péče a technická opora stávajícím klientům
  • Zpracování obchodních nabídek, kalkulací a smluv
  • Účast na výstavách, veletrzích a prezentačních akcích

Profil kandidáta

  • Min. SŠ vzdělání - technický obor výhodou
  • Prokazatelná praxe v obchodní činnosti ve stavebnictví / strojírenství
  • Dobré technické vědomosti, vysoké pracovní nasazení
  • Znalost MS Office
  • Znalost AJ velkou výhodou
  • Prezentační dovednosti, zodpovědnost a loajalita, příjemné vystupování
  • ŘP sk. B

Nabízíme

  • Zázemí silné, stabilní společnosti
  • Finanční ohodnocení 30 000 fix + bonusy
  • Vstupní zaškolení a následná pravidelná školení
  • Služební automobil (po zapracování i k soukromému užívání)
  • Telefon, notebook
  • Příspěvek na stravné
  • Roční příspěvek do kafetérie
  • Další zaměstnanecké benefity

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Marie Valentová
+420727924395
ID: 3063721  Datum zveřejnění: 20.7.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 30 000 Kč