Procesní technik nebo inženýr s AJ

Okres Pardubice

Popis pozice

Pracujete ve výrobě jako technolog nebo procesní technik? Zajímá Vás mezinárodní prostředí, kde byste uplatnili znalost cizího jazyka?

Do týmu procesních inženýrů hledáme nového kolegu. Působení Vašeho zaměstnavatele by bylo v oblasti automotive i mimo něj - dle Vašeho zaměření.

Místo pracoviště je v okrese Pardubice.

Úkoly:
  • zodpovědnost za zavádění nových produktů ve výrobě
  • zodpovědnost za technologické procesy
  • tvorba analýz pro zvýšení efektivity výroby
  • koordinace činností dle dokumentace
  • návrhy změn jak postupovat, úzká spolupráce s kolegy
  • možnost účasti na světových a lukrativních projektech

Koho hledáme:
  • alespoň SŠ vzdělání v oblasti strojírenství
  • středně pokročilá znalost AJ - budete komunikovat ve výrobě i s managementem
  • praxe jako technolog, procesní technik, průmyslový inženýr apod.
  • hledáme člověka schopného, který je ochotný na sebe vzít odpovědnost

Nabízíme

Vaše odměna:
  • nejen moderní prostředí, ale také lidský přístup a profesionalita
  • platová výše záleží na Vašich zkušenostech
  • různé bonusy a příspěvky
  • 5 týdnů dovolené, vzdělávání, školení, jazykové kurzy, teambuildingové akce, volnočasové aktivity apod.

Nejste si jisti? Pošlete i tak ŽIVOTOPIS, zkonzultujeme Vaše možnosti.

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3065811  Datum zveřejnění: 17.5.2017