Back office s AJ (Travel service) 6 hod. úvazek, nástup 3.7.2017

ManpowerGroup s.r.o.

Místo práce
Praha
Druh pracovního poměru
zkrácený úvazek
Termín nástupu
03.07.2017
Nabízený plat (hrubého)
18 - 20 000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Co budete dělat?

- Zpracovávat cestovní příkazy - zadávat tuzemské a zahraniční pracovní cesty do systému SAP (ročně 3000 služebních cest)
- Rezervovat (příp. vyhledávat) hotely v rámci ČR
- Kontrolovat faktury za letenky, vlakové jízdenky a hotely v systému SAP, komunikovat s účetním oddělením
- Zpracovávat objednávky v systému SAP
- Administrovat cestovní pojištění - objednávat kartičky pojištění, komunikovar s pojišťovnou
- Měsíčně reportovat služební cesty manažerů (extrahovat data ze SAPu do Excelu)
- Denně komunikovat s centrálou kvůli vystavení letenek

Zaměstnanecké výhody, benefity

- HPP, zkrácený úvazek (6 hod. denně), smlouva na dobu neurčitou
- Flexibilní pracovní doba dle dohody mezi 9:00 – 17:00
- Stravenky, po prvním roce 25 dní dovolené
- Lokalita Praha 4 metro Roztyly
- Platové ohodnocení dle zkušeností

Informace o náboru

Zaujala vás nabídka? Zašlete svůj životopis na maria.matiskova@manpower.cz

Připište pár slov o sobě, čím vás pozice zaujala :)

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Cestovní kanceláře

Travel Management Company

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1) nebo
Český jazyk - Pokročilý (C1)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Na úspěšné zvládnutí této agendy budete potřebovat

- komunikativní znalost anglického jazyka (B1)
- zkušenosti v oblasti administrativy/ zákaznického servisu
- chuť pracovat a zájem o dlouhodobou spolupráci
- pečlivost, schopnost organizovat svůj čas

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Víte, co je pro Manpower ve světě práce nejdůležitější? Lidé jako Vy!

Staráme se o ně a víme, jak je práce v životě každého důležitá.

Hledáte jedničku v oblasti personálních služeb?

Už víte, co budete dělat?

Adresa společnosti

Manpower
Na Florenci 2116/15
110 00 Praha 1
ID: 3068124   Datum zveřejnění: 14.6.2017