Vedoucí oddělení kvality

ManpowerGroup s.r.o.

Místo práce
Jihočeský kraj, České Budějovice, Písek, Prachatice
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Nabízený plat (hrubého)
40 000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme lídra kvality pro strojírenskou společnost na Prachaticku, s dojezdem od Písku, Strakonic, Českých Budějovic !

Řízení a koordinace oddělení kvality a metrologie
Optimalizace procesů managementu kvality
Zodpovědnost za certifikační a recertifikační audity společnosti
Udržování a rozvoj systému řízení kvality dle normy ISO 9001
Spolupráce při tvorbě a aktualizace interních směrnic
Návrhy opatření vedoucí k trvalému zlepšování
Řešení reklamací
Interní reporting, účast na poradách vedení společnosti

Zaměstnanecké výhody, benefity

Zázemí moderní mezinárodní společnosti
Mzdové ohodnocení odpovídající náročnosti pozice
Pravidelné školení a kurzy
Možnost osobního i profesního rozvoje
5 týdnů dovolené
Příspěvek na stravné
Další firemní benefity

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

strojírenství

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo
Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Počet let praxe

2

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Očekáváme:
SŠ / VŠ technického zaměření (strojírenství velkou výhodou)
Prokazatelná praxe v oblasti kvality
Znalost nástrojů kvality (FMEA, Six Sigma, 8D report, apod.)
Komunikativní znalost AJ nebo NJ
Zkušenosti s vedením lidí, schopnost motivace
Velmi dobré organizační a komunikační schopnosti
Argumentační a prezentační dovednosti
Vysoké pracovní nasazení, samostatnost, spolehlivost, rozhodnost
ŘP sk. B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Víte, co je pro Manpower ve světě práce nejdůležitější? Lidé jako Vy!

Staráme se o ně a víme, jak je práce v životě každého důležitá.

Hledáte jedničku v oblasti personálních služeb?

Už víte, co budete dělat?

Adresa společnosti

Manpower
Nám. Přemysla Otakara II. 36
370 01 České Budějovice

Kontakt

Poslat společnosti životopis
ID: 3069774   Datum zveřejnění: 20.6.2017