HR – sociální média – nábor a marketing

okres Chomutov, Ústecký kraj

Popis pozice

Co bude Vaším úkolem?

Organizace týmových aktivit a začleňování nových zaměstnanců do stávajícího týmu
Tvorba zajímavé inzerce a první kontakt s perspektivními kandidáty
Spolupráce s náboráři při hledání talentů
Mezinárodní týmová spolupráce na projektech

Profil kandidáta

Co od Vás očekáváme my?

Ukončené vzdělání (minimálně středoškolské)
Zkušenost s prací se sociálními médii a v oblasti HR
Pozitivně naladěného člověka s týmovým duchem a pohodovou povahou
Komunikativní osobnost, která nemá problém se vyjádřit online i v reálném životě
Cílevědomost a dobré organizační schopnosti
Komunikativní znalost angličtiny, bezchybné ovládání češtiny a výhodou je alespoň základní znalost němčiny

Nabízíme

Na co se můžete těšit?

Moderní zázemí mezinárodní společnosti
Zajímavé platové ohodnocení a firemní benefity
Samostatnou i týmovou práci
Využití anglického jazyka

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3078973  Datum zveřejnění: 25.5.2017