Lean specialista

Okres Pardubice

Popis pozice

Baví Vás vymýšlet procesy a postupu ke zlepšení výroby? Chtěli byste se podílet na nových postupech výroby, nových technologií k neustálemu zefektivňování výroby? A teď ta nejdůležitější otázka, máte s tím už nějaké zkušenosti? Pokud Ano, tak to je skvělá zpráva, pošlete svůj životopis a my se Vám ozveme.

  • hledání slabých míst výrobních procesů
  • návrh zlepšení procesů a jejich následná realizace
  • podpora vedoucího výroby
  • komunikace s dalšími odděleními nejenom v rámci závodu
  • podpora v rámci implementace nových procesů a postupů

Profil kandidáta

  • vzdělání technického směru
  • praxe na obdobné pozice min. 1 rok (LEAN specialista, procesní inženýr)
  • anglický jazyk na komunikativní úrovni (min. B1)
  • znalost MS Office
  • rozhodnost, organizační schopnosti

Nabízíme

  • zázemí lídra na trhu
  • zajímavé finanční ohodnocení
  • 5 týdnů dovolené
  • 37, 5hod. pracovní týden
  • 50% sleva na firemní výrobky
  • závodní stravování

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3080567  Datum zveřejnění: 4.10.2017