Hledáme spokojeného GL-káře, účtuj s námi mezinárodní klienty!

Praha, Hlavní město Praha, Praha - východ, Praha - západ

Popis pozice

Měli jste na storosti komplexní vedení účetní agendy pro různorodé klienty? Máte rádi čísla a chcete pracovat v multikulturním prostředí americké společnosti s denním využitím anglického či dalšího jazyka?

Společnost sídlící na Stodůlkách, však od léta již na Pankráci, rozšiřuje svůj účetní tým o nového účetního specialistu.

GL Accountant bude zodpovědný na přípravu, vedení a kontrolu účetních operací, schvalování faktur, clearing BS účtů, pre-billing aktivity, měsíční rekonciliace, distribuci reportů - P/L, Labor and Expense reports, CAPEX. Dále bude spolupracovat na interních a externích auditech, na závěrkách s ostatními odděleními a další aktivity.

Profil kandidáta

Pokud máte alespoň roční pracovní zkušenost na obdobné účetní pozici a mluvíte výborně anglicky, splňujete základní požadavky.

Vaší výhodou bude znalost systému SAP a MS Office - převážně Excelu, analytické a komunikační dovednosti, proaktivní přístup k řešení problémů a zodpovědnost za dané termíny.

Setkali jste se pouze s některými ze zmíněných účetních aktivit? Nevadí, jsme schopni Vám nabídnout juniornější level pozice přizpůsobený Vašim znalostech a dovednostem.

Nabízíme

Získáte kontrakt na HPP ihned na dobu neurčitou.
Budete moci čerpat zajímavé benefity, např. flexibilní pracovní dobu (9:30 - 15:30).
Chcete se kontinuálně vzdělávat ve Vašich jazycích? Nabízíme studium jazyků ve vnitřní univerzitě s ročním příspěvkem Kč 5.400.
Systém kafetérie - 3% ze mzdy jsou Vám k dispozici na čerpání mimopracovních aktivit.
Stravenky v hodnotě Kč 80, 25 dní dovolené, rotační program a další.

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3081269  Datum zveřejnění: 26.5.2017