Technický ředitel

Středočeský kraj

Popis pozice

  • na starosti budete mít řízení týmu zpracovávající zakázky z hlediska technologické přípravy výroby a konstrukce
  • budete komunikovat se zákazníky a implementovat opatření ke zvyšování produktivity práce
  • za úkol budete také mít vymyslet, jak snížit náklady a zlepšit jakost produktu
  • budete zajišťovat technickou přípravu změn sortimentu a zavádění nových produktů

Profil kandidáta

  • VŠ případně ÚSO vzdělání technického směru – obor strojní
  • praxe v oblasti technologické přípravy výroby ve strojírenství delší než 3 roky
  • ·znalosti a zkušenosti z výroby ocelových kontejnerů určených pro vestavbu
technologických zařízení, příp. podobných komodit
  • znalost anglického nebo německého jazyka na komunikativní úrovni
  • znalost SW SolidEdge

Nabízíme

  • zásluhová dovolená nad rámec Zákoníku práce
  • zázemí stabilní etablované firmy
  • příspěvek na penzijní připojištění a životní pojištění
  • příspěvek na stravování
  • příspěvek na dopravu
  • motivace zaměřená na výsledek - cílové odměny
  • mobilní telefon, notebook

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Tereza Břetenářová
ID: 3082771  Datum zveřejnění: 29.5.2017