Junior účetní - vhodné pro absolventy - až 35 000 Kč

Středočeský kraj, Hlavní město Praha, Okres Kladno

Popis pozice

Pro našeho významného klienta, výrobní společnost, která se zabývá distribucí pájecího materiálu, hledáme kandidáty či kandidátky na pozici JUNIOR ÚČETNÍ.

Co bude náplní Vaší práce?
  • Zpracování účetních podkladů pro externí účtárnu
  • Zpracování přijatých a vydaných faktur
  • Kontrola saldokonta dodavatelů a odběratelů
  • Konfirmace pohledávek a závazků
  • Zadávání objednávek, spolupráce s logistickým oddělením

Profil kandidáta

Požadavky:
  • min. SŠ vzdělání
  • alespoň teoretická znalost účetních principů
  • anglický jazyk na komunikativní úrovni – denní kontakt se zahraničními klienty
  • uživatelská znalost práce na PC

Nabízíme

Co na oplátku můžeme nabídnout?
  • zázemí mezinárodní stabilní společnosti
  • velmi dobré finanční ohodnocení plus další benefity
  • smlouva na dobu neurčitou

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3088452  Datum zveřejnění: 31.5.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 30 - 35 000 CZK