Naučíme tě nakupovat ve velkém!

ManpowerGroup s.r.o.

Místo práce
Praha
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Termín nástupu
01.08.2017
Nabízený plat (hrubého)
27000-30000,- Kč

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jsi absolvent bez praxe? To nevadí, u nás oceníme vysokou motivaci pracovat a ochotu rozvíjet svůj potenciál. Hledáme totiž nového nákupčího do pražského týmu uznávané mezinárodní společnosti zabývající se IT technologiemi.

Co pozice nákupčího obnáší?
Zajišťovat plynulé dodávky objednaného zboží zákazníkům.
Zpracovávat objednávky v daném segmentu.
Nastavovat a zlepšovat procesy ve svěřené agendě.
Spravovat obchodní databázi, aby byla aktuální.
Koordinovat dodávky zboží.
Koordinovat a sledovat zasílané zboží.
Zajišťovat a kontrolovat fakturaci.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co u nás získáš?
Pozici na hlavní pracovní poměr ve stabilní společnosti s mezinárodním zázemím.
Mimořádnou firemní kulturu, která ti mimo jiné umožní využít tvou znalost angličtiny každý den.
Poskytneme ti prostor pro rozvoj a kariérní postup.
Výhodou je flexibilní pracovní doba a spolupráce v týmu pohodových lidí.
Nabídneme ti pestrou škálu benefitů a solidní mzdu 27000-30000,- Kč.

Líbí se ti nabídka? Tak mi pošli strukturovaný životopis na camila.boleslavova@manpower.cz a já se ti zavolám nazpátek.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

Nadnárodní společnost zabývající se informačními technologiemi. Je jednou z největších společností ve svém oboru, působí téměř ve všech zemích světa. Specializuje se na rozvoj a výrobu výpočetního, paměťového a síťového hardwaru, softwaru a dalších služeb.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Počítačové znalosti - uživatel

Microsoft Excel - pokročilý

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Co od tebe očekáváme?
Mezi tvé vlastnosti by měla patřit samostatnost a orientace na výsledek.
Ochotu spolupracovat v týmu.
Dobrou komunikační znalost angličtiny, jelikož je to náš firemní jazyk.
Pokročilou znalost MS Excelu, ve kterém budeš pracovat.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Víte, co je pro Manpower ve světě práce nejdůležitější? Lidé jako Vy!

Staráme se o ně a víme, jak je práce v životě každého důležitá.

Hledáte jedničku v oblasti personálních služeb?

Už víte, co budete dělat?

Adresa společnosti

Manpower
Na Florenci 2116/15
110 00 Praha 1

Kontakt

Kontaktní osoba: Camila Boleslavová
Tel.: +420226254969
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis
ID: 3094487   Datum zveřejnění: 25.7.2017