Mechanik elektroúdržby - Ostrava - Hrabová

Ostrava, Okres Ostrava

Popis pozice

HLEDÁME ZKUŠENÉHO MECHANIKA ELEKTROÚDŽBY! Práce přímo do kmenového stavu společnosti.

Na této pozici bude Vašim úkolem:

  • práce na odstraňování aktuálních poruch strojů ve výrobě
  • pravidelné kontroly čidel, stykačů, bezpečnostních zámků
  • pravidelná měsíční preventivní údržba strojů
  • následné plánované opravy (oprava kabeláže, seřízení frekvenčních měřičů, nastavení kamerového systému, výměny převodovek na jednotlivých osách, či základní úpravy řídících programů)

Profil kandidáta

  • praxi na obdobné pozici (praxe v údržbě výrobních strojů)
  • obecná znalost technologie frekvenčních měničů, PLC systémů, robotiky (VÝHODOU znalost Siemensu, či Fanucu)
  • vyhláška 50/6
  • znalost čtení z výkresové dokumentace
  • VÝHODOU znalost mechaniky a hydrauliky (válce, hydraulické rozvaděče)
  • ochotu práce na 12. hodinové směny (R,N) - střídání krátkého a dlouhého týdne

Nabízíme

  • zajímavé finanční ohodnocení dle Vašich zkušeností
+ docházkový bonus - 2000 Kč/ měsíc
  • prémiovou složku mzdy
  • 25 dnů dovolené
  • dotované stravování (25 Kč/ oběd)
  • smlouvu na HPP přímo do kmenového stavu společnosti

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Lenka Osmančíková
+420734793488
ID: 3097324  Datum zveřejnění: 9.6.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 25 - 30 000 Kč