Trainee na vedoucího výroby

Ústecký kraj

Popis pozice

Jste vzděláním technik? A máto do budoucna manažerské ambice? Vidíte se za pár let jako vedoucí výroby? Máme pro Vás zajímavou nabídku.

Co Vás čeká?
Náš klient razí vizi, že správného vedoucího je potřeba si vychovat. Proto budete pravou rukou jednoho z vedoucích. A co Vás čeká za konkrétní pracovní náplň?

  • podílení se na sestavování výrobního plánu
  • zajištění výroby dle plánu
  • kontrola a vyhodnocování veškerých výrobních kroků
  • řízení nových projektů zaváděných do výroby
– spolupráce při zavádění nových produktů a technologií
  • řešení technologických změn

Profil kandidáta

Co požadujeme?
  • VŠ vzdělání technického směru, ideálně strojní
  • AJ nebo NJ na komunikativní úrovni
  • proaktivní a nebojácný přístup k práci

Nabízíme

Co klient nabízí?
  • příležitost vypracovat se na manažerskou roli
  • práci v mezinárodní společnosti, kde budete využívat cizí jazyk
  • příspěvek na stravování
  • kurzy AJ nebo NJ
  • 5 týdnů dovolené

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3097539  Datum zveřejnění: 10.7.2017