Recepční – 22.000,- CZK

Praha, Hlavní město Praha

Popis pozice

Na pracovní pozici Vás čeká:

• Administrativa
• Zpracování a třídění pošty
• Vyřizování telefonických hovorů, příchozích smluv
• Přijímání, vítání, ohlášení a uvádění návštěv
• Správa pošty
• Administrativní úkony spojené s fakturacemi, servisy, přijímaní plateb
• Objednávky kancelářských potřeb, komunikace s kurýrními spol.

Profil kandidáta

Očekáváme, že:

Budete absolventem/absolventkou min. SŠ, zvládnete sadu MS Office na uživatelské úrovni a budete především mít chuť být “first point of contact” pro zákazníky, zaměstnance, dodavatele a veškeré návštěvy společnosti.

Nabízíme

Můžeme Vám nabídnout:

• Smlouva na HPP
• Fix 20 000 Kč + měsíční bonusy (2 tis. Kč)
• Stravenky ve výši 70 Kč/pracovní den (plně hrazené zaměstnavatelem)
• Každoroční příspěvek na dovolenou ve výši až 10 000 Kč
• Příspěvek na penzijní připojištění (500 Kč/měsíc)
• Pitný režim zdarma (káva, čaj, …)
• Možnost sick day (4x/rok)
• Olšanské náměstí jako místo výkonu práce
• Důkladné zaškolení
• Pravidelné firemní akce
• Tým férových a přátelských lidí
• Vzdělávání

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3100639  Datum zveřejnění: 13.6.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 22.000