Office Assistant/ Junior účetní s AJ

ManpowerGroup s.r.o.

Místo práce
Praha
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Termín nástupu
kdykoliv
Nabízený plat (hrubého)
30 - 40 000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- Asistence jednateli společnosti - rezervace letenek, ubytování, administrativní podpora vedení
- Office management - objednávání kancelářských potřeb, přebírání pošty, komunikace s úřady, zajišťování údržby budovy, správa vozového parku, vedení pokladny, platby (banka, hotovost), zajištění šekových knížek)
- Asistence produkci, podpora purchase managera, objednávání kurýra, administrativa servisu strojů, objednávání , zakládání technické dokumentace
- Faktury - vystavování faktur, dobropisů, zápočtů, kontrola a evidence přijatých faktur, závěrka, příprava podkladů pro mzdy, komunikace s externí účetní, zpracovávání výkazů, komunikace s úřady

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Příjemné pracovní prostředí, zázemí stabilní mezinárodní společnosti
- Motivující platové ohodnocení
- Možnost kariérního růstu!
- Mobil, systém kafeterie
- Lokalita Praha Uhříněves - možnost odvozu z Prahy Hostivař/ Háje

Informace o náboru

Je to výzva, troufáte si vše zvládnout? Dejte o sobě vědět! Zašlete CV v českém a anglickém jazyce :)

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Polygrafický průmysl, tiskárny

Mezinárodní společnost

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Počítačové znalosti - uživatel

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý

Počet let praxe

2

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- Mluvíte plynule anglicky (min. B2 úroveň)
- Máte zkušenosti v administrativě/ účetnictví aspoň 2 roky a potenciál učit se
- Ovládáte MS Office a tušíte co je Pohoda
- Máte výborné organizační dovednosti, dodržujete termíny a jste pečlivá osoba

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Víte, co je pro Manpower ve světě práce nejdůležitější? Lidé jako Vy!

Staráme se o ně a víme, jak je práce v životě každého důležitá.

Hledáte jedničku v oblasti personálních služeb?

Už víte, co budete dělat?

Adresa společnosti

Manpower
Na Florenci 2116/15
110 00 Praha 1
ID: 3102113   Datum zveřejnění: 14.6.2017