Nová práce v Ústí nad Labem za 19.000 Kč (dělník)

ManpowerGroup s.r.o.

Místo práce
Ústí nad Labem
Druh pracovního poměru
plný úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Náplní práce je výroba barev, laků a nátěrů.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Za dobře odvedenou práci Vás odměníme mzdou 19.000 Kč, ke které náleží ještě bonusová složka a příplatky.

Práce je od pondělí do pátku, nabídkou tedy potěšíme každého, kdo má rád volné víkendy.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Chemický průmysl, výroba farmaceutických výrobků

chemický prumysl

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme po Vás fyzickou zdatnost (zvedání břemen cca 25 kg) a pravidelnou docházku na 3 směnný provoz.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Víte, co je pro Manpower ve světě práce nejdůležitější? Lidé jako Vy!

Staráme se o ně a víme, jak je práce v životě každého důležitá.

Hledáte jedničku v oblasti personálních služeb?

Už víte, co budete dělat?

Adresa společnosti

Manpower
Karlovo náměstí 2097/10
120 00 Praha 2

Kontakt

Poslat společnosti životopis
ID: 3102153   Datum zveřejnění: 24.7.2017