Energetik - Specialista/Vedoucí provozu kogeneračních jednotek

Moravskoslezský kraj

Popis pozice

Máte významné zkušenosti s dieselovými a plynovými motory?
Vyznáte se v problematice kogeneračních jednotek?
Láká Vás možnost vypracovat se v budoucnu na pozici vedoucího energetické divize?
V tom případě cílíme právě na Vás!

Požadujeme:
• Praxe min. 8 let v oblasti provozu energetických a technických zařízení, nejlépe ve společnosti provozující dieselové, plynové motory nebo provozující kogenerační jednotky.
• VŠ v oblasti energetiky, strojů a zařízení velkou výhodou.
• Praxe se stacionárními dieselovými a plynovými motory s výkonem od 200 kW – 2 000kW.
• Znalost provozu údržby a oprav kogeneračních jednotek.
• Znalost angličtiny na komunikativní úrovni (min B1), častá komunikace se zahraničním managementem.
• Řidičský průkaz sk. B.

Náplň práce:
• Řízení a dohled nad výrobou el. energie a tepla
• Řízení a dohled nad pracemi v provozních, technických a údržbářských oblastech,
• Řízení pracovního týmu,
• Koordinace a dohled nad provozní údržbou, opravami a servisními pracemi plynových motorů a kogeneračních jednotek,
• Koordinace dodavatelského, konstrukčního a servisního týmu,
• Kontrola technického stavu kogeneračních jednotek a jejich vyhodnocování,
• Zvýšení účinnosti kogenerace (teplo a elektřina),
• Vedení technické a provozní dokumentace,

Nabízíme:
• Nadstandardní finanční ohodnocení
• Pružná pracovní doba
• 5 týdnů dovolené
• Stravovací poukázky
• Penzijní příspěvek
• Další benefity/ odměny za dlouhodobou zaměstnaneckou loajalitu ke společnosti.

Zaujala Vás tato pracovní příležitost? V tom případě mi neváhejte zaslat svůj životopis.
Ráda se Vám ozvu s podrobnostmi.

Těším se na Vaši reakci!

Petra Štěrbová
ManpowerGroup

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
+420 731 412 527
ID: 3103245  Datum zveřejnění: 15.6.2017