Energetik - Specialista/Vedoucí provozu kogeneračních jednotek

ManpowerGroup s.r.o.

Místo práce
Moravskoslezský kraj
Druh pracovního poměru
plný úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Máte významné zkušenosti s dieselovými a plynovými motory?
Vyznáte se v problematice kogeneračních jednotek?
Láká Vás možnost vypracovat se v budoucnu na pozici vedoucího energetické divize?
V tom případě cílíme právě na Vás!

Požadujeme:
• Praxe min. 8 let v oblasti provozu energetických a technických zařízení, nejlépe ve společnosti provozující dieselové, plynové motory nebo provozující kogenerační jednotky.
• VŠ v oblasti energetiky, strojů a zařízení velkou výhodou.
• Praxe se stacionárními dieselovými a plynovými motory s výkonem od 200 kW – 2 000kW.
• Znalost provozu údržby a oprav kogeneračních jednotek.
• Znalost angličtiny na komunikativní úrovni (min B1), častá komunikace se zahraničním managementem.
• Řidičský průkaz sk. B.

Náplň práce:
• Řízení a dohled nad výrobou el. energie a tepla
• Řízení a dohled nad pracemi v provozních, technických a údržbářských oblastech,
• Řízení pracovního týmu,
• Koordinace a dohled nad provozní údržbou, opravami a servisními pracemi plynových motorů a kogeneračních jednotek,
• Koordinace dodavatelského, konstrukčního a servisního týmu,
• Kontrola technického stavu kogeneračních jednotek a jejich vyhodnocování,
• Zvýšení účinnosti kogenerace (teplo a elektřina),
• Vedení technické a provozní dokumentace,

Nabízíme:
• Nadstandardní finanční ohodnocení
• Pružná pracovní doba
• 5 týdnů dovolené
• Stravovací poukázky
• Penzijní příspěvek
• Další benefity/ odměny za dlouhodobou zaměstnaneckou loajalitu ke společnosti.

Zaujala Vás tato pracovní příležitost? V tom případě mi neváhejte zaslat svůj životopis.
Ráda se Vám ozvu s podrobnostmi.

Těším se na Vaši reakci!

Petra Štěrbová
ManpowerGroup

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Vodohospodářství, dodávka tepla

Energetika

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Víte, co je pro Manpower ve světě práce nejdůležitější? Lidé jako Vy!

Staráme se o ně a víme, jak je práce v životě každého důležitá.

Hledáte jedničku v oblasti personálních služeb?

Už víte, co budete dělat?

Adresa společnosti

MANPOWER
Velká 10
702 00 Ostrava
ID: 3103245   Datum zveřejnění: 15.6.2017