Řidič čelního nakladače / obsluha VZV. Chanovice. až 23000 Kč + svozy

ManpowerGroup s.r.o.

Místo práce
Strakonice
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Nabízený plat (hrubého)
19-23.000 Kč/měs.

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Přijmeme pracovního na obsluhu VZV nad 5 tun / čelního nakladače. Svozové autobusy: Strakonice, Klatovy, Horažďovice, Sušice, Blatná a Nepomuk

3 směny
Nástup ihned

Popis pozice:
- vykládka kamionů
- převážení dřeva ze sušičky do výroby

Kontakt: 702 153 284, 739 343 024

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co Vám nabízíme
- mzdu 18 - 23.000 Kč/měs.
- výkonnostní prémie
- 13. plat
- firemní doprava
- podnikové stravování, stravenky

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Zpracování dřeva a výroba dřevařských výrobků, výroba nábytku

Dřevařská výrobní společnost

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské bez maturity

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Co od Vás očekáváme
- vzdělání min. SOU - ideálně technického směru
- praxi s obsluhou staveních strojů (kolové nakladače) + oprávnění k řízení kolových / čelních nakladačů nutná

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Víte, co je pro Manpower ve světě práce nejdůležitější? Lidé jako Vy!

Staráme se o ně a víme, jak je práce v životě každého důležitá.

Hledáte jedničku v oblasti personálních služeb?

Už víte, co budete dělat?

Adresa společnosti

Manpower
Žižkova 182
397 01 Písek
ID: 3103859   Datum zveřejnění: 15.6.2017