Pracovník polygrafie jednosměnný (dvousměnný) provoz

ManpowerGroup s.r.o.

Místo práce
Ústí nad Labem
Druh pracovního poměru
plný úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jedná se o dokončovací, kompletační nebo balící činnost.
Vaší nápní práce by byla manipulace a kompletace různých návodů na použití či brožurek apod. a pečlivá manipulace se štítky, jejich vylupování dle stanovené podoby.

Pracovní doba je od 6 do 14 hod., odpolední směna (vychází cca na 1 týden v měsíci) je od 14 do 22 hod.

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Fixní mzdu + dosažitelnou variabilní složku mzdy ve výši 3 000 - 4 000 Kč/měs.
- Příplatek 10 Kč/hod. za práci v odpolední směně
- Nadřízeného s lidským přístupem, který Vám vše rád vysvětlí a ukáže
- Přátelský kolektiv
- Zázemí rodinné firmy

Informace o náboru

Ideální pro studenty, kteří si chtějí přivydělat lehkou manuální prací nebo pro kohokoli, kdo hledá zaměstnání na jednosměnný (příležitostně dvousměnný) provoz.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Polygrafický průmysl, tiskárny

Do polygrafické firmy v Ústí nad Labem hledáme spolehlivé a šikovné pracovníky, kteří se stanou součástí stávajícího týmu!

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
student vysoké školy

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- Alespoň SOU
- Spolehlivost
- Pečlivost
- Manuální zručnost
- Přesnost
- Soustředění

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Víte, co je pro Manpower ve světě práce nejdůležitější? Lidé jako Vy!

Staráme se o ně a víme, jak je práce v životě každého důležitá.

Hledáte jedničku v oblasti personálních služeb?

Už víte, co budete dělat?

Adresa společnosti

Manpower
Velká Hradební 238/10
400 01 Ústí nad Labem
ID: 3104704   Datum zveřejnění: 16.6.2017