Strojní mechanik - jednosměnný provoz

ManpowerGroup s.r.o.

Místo práce
Hradec Králové
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Termín nástupu
dohodou

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Staňte se součástí jedničky na trhu. Nemáte obě ruce levé? Máte zkušenosti s obráběním kovů? Tak to hledáme možná právě Vás.

- zajištění servisu po technické stránce v rámci poboček celé ČR
- opravy a pravidelné údržby agregátů (lisy, nůžky, zdvihací zařízení apod.)
- spolupráce na zajišťování zdárného průběhu projektových prací na jednotlivých pobočkách

Zaměstnanecké výhody, benefity

- zázemí jedničky na trhu
- nadstandardní platové ohodnocení
- pracovní doba 7,5hod.
- pravidelná školení a možnost zvyšování kvalifikace
- příspěvek na stravování
- příspěvek na pojištění odpovědnosti
- další zaměstnanecké výhody

Informace o náboru

Zaujala Vás pozice? Tak neváhejte a pošlete svůj životopis.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Odpadové hospodářství

Jedničkou ve sběru, zpracování a obchodování se železnými a neželeznými
kovy.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Vzdělání v oboru

technické

Řidičský průkaz

B

Počet let praxe

1

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- min. SOU vzdělání
- praxe s obráběním kovů
- základní svářečský průkaz
- řidičský průkaz sk. B
- ochota cestovat v rámci ČR
- časovou flexibilitu, spolehlivost a loajalitu

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Víte, co je pro Manpower ve světě práce nejdůležitější? Lidé jako Vy!

Staráme se o ně a víme, jak je práce v životě každého důležitá.

Hledáte jedničku v oblasti personálních služeb?

Už víte, co budete dělat?

Adresa společnosti

Manpower
Pernerova 168
530 02 Pardubice
ID: 3104781   Datum zveřejnění: 16.6.2017