Práce pro všechny, co rádi telefonují a chtějí si pořádně vydělat! Telefonní konzultant

Praha, Hlavní město Praha

Popis pozice

Jsme světová jednička v oblasti poskytování finančních, obchodních a marketingových informací. Společnostem po celém světě pomáháme zvyšovat tržby a do našeho malého týmu hledáme nové posily pro komunikaci s firemními klienty.

Náplní práce je:
  • telefonická komunikace s klienty,
  • vytváření vhodného portfolia služeb pro naše klienty,
  • péče o stávající klienty…

Profil kandidáta

Ideální uchazeč má:
  • perfektní češtinu,
  • zkušenosti s prodejem,
  • chuť se přidat do menšího fajn call centra.
Všechno ostatní už nechejte na nás.

Nabízíme

Za práci Vás odměníme:
  • fixní mzdou 20.000 Kč,
  • osobním ohodnocením,
  • bonusy z prodeje,
  • stravenkami,
  • 5. týdny dovolené,
  • občerstvením na pracovišti zdarma,
  • a dalšími benefity…

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3106072  Datum zveřejnění: 18.6.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 25.000 - 40.000 Kč