Práce pro všechny, co rádi telefonují a chtějí si pořádně vydělat! Telefonní konzultant

ManpowerGroup s.r.o.

Místo práce
Hlavní město Praha, Praha
Druh pracovního poměru
plný úvazek, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
03.07.2017
Nabízený plat (hrubého)
25.000 - 40.000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jsme světová jednička v oblasti poskytování finančních, obchodních a marketingových informací. Společnostem po celém světě pomáháme zvyšovat tržby a do našeho malého týmu hledáme nové posily pro komunikaci s firemními klienty.

Náplní práce je:
- telefonická komunikace s klienty,
- vytváření vhodného portfolia služeb pro naše klienty,
- péče o stávající klienty…

Zaměstnanecké výhody, benefity

Za práci Vás odměníme:
- fixní mzdou 20.000 Kč,
- osobním ohodnocením,
- bonusy z prodeje,
- stravenkami,
- 5. týdny dovolené,
- občerstvením na pracovišti zdarma,
- a dalšími benefity…

Informace o náboru

Pracujeme pouze ve všední dny (pondělí až čtvrtek 8-17, pátek jen 8-14:30) a sídlíme hned na metru B Stodůlky.

Pojďte to k nám zkusit! Pošlete Váš životopis na email denisa.prepslova@manpower.cz, odpovědním formulářem níže a nebo nám zavolejte na číslo 226 254 967.

Těšíme se na setkání s Vámi!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

světová jednička v oblasti poskytování finančních, obchodních a marketingových informací.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Ideální uchazeč má:
- perfektní češtinu,
- zkušenosti s prodejem,
- chuť se přidat do menšího fajn call centra.
Všechno ostatní už nechejte na nás.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Víte, co je pro Manpower ve světě práce nejdůležitější? Lidé jako Vy!

Staráme se o ně a víme, jak je práce v životě každého důležitá.

Hledáte jedničku v oblasti personálních služeb?

Už víte, co budete dělat?

Adresa společnosti

Manpower
Na Florenci 2116/15
110 00 Praha
ID: 3106072   Datum zveřejnění: 18.6.2017