Jednoduchá práce ve výrobě za dobrý plat! (dělník)

ManpowerGroup s.r.o.

Místo práce
Brno - venkov
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Termín nástupu
13.08.2017
Nabízený plat (hrubého)
20100

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Stabilní, jednoduchá práce v nové hale v Modřicích. Doprava zajištěna, k práci není potřeba nic, jen ochotu pracovat na 12ky a jinak všechno naučíme. Budeš jen odebírat plastové výrobky ze stroje, nic složité to není! Skvělá nová příležitost v Brně, tak se ozvi!

Zaměstnanecké výhody, benefity

- mzda 20.100,-, po zaučení 21.100,-
- možnost dalšího zvýšení platu: zaměstnanci reálně postupují na vyšší pozice
- stabilní firma: nemusíš se bát vyhazovu
- týden dovolené navíc: 25 dní, jiné firmy dávají jen 20
- stravenky 120 korun za směnu
- bonus, když zavoláš kamarády: 5.000,-!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Stabilní firma s novou halou v Modřicích. Výroba plastových součástek do automobilového průmyslu.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

základní vzdělání

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Víte, co je pro Manpower ve světě práce nejdůležitější? Lidé jako Vy!

Staráme se o ně a víme, jak je práce v životě každého důležitá.

Hledáte jedničku v oblasti personálních služeb?

Už víte, co budete dělat?

Adresa společnosti

Manpower
Orlí 3
602 00 Brno
ID: 3106591   Datum zveřejnění: 7.8.2017