Manažer logistiky - automotive

Jihočeský kraj, Okres Písek, Okres Tábor

Popis pozice

Lákavá nabídka pro lídra logistiky automobilové výrobní společnosti (pozice otevřena v Písku i v Táboře).

Odpovědnost za plánování, optimalizaci a kontrolu logistických procesů
Častá komunikace se zákazníky a dodavateli v NJ
Koordinace procesů mezi logistikou a výrobou
Zpracování objednávek od zákazníků
Řízení činnosti skladu (inventury apod.)
Vedení menšího týmu lidí

Profil kandidáta

Min. SŠ vzděláníNJ
Velmi dobrou znalost NJ slovem i písmem
Pracovní zkušenost v automobilovém průmyslu
Znalost práce na PC, zkušenost s prací v SAP
Technické myšlení
Komunikační a organizační dovednosti
Aktivní přístup k řešení problémů
Samostatnost a zodpovědnost

Nabízíme

Dynamická, zajímavá práce v mezinárodní automobilové společnosti
Odpovídající finanční ohodnocení
Odborné zaučení v závodě v Německu
Dotované stravování
Týden dovolené navíc
Balíček zaměstnaneckých benefitů

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Marie Valentová
+420727924395
ID: 3108079  Datum zveřejnění: 20.6.2017