Operátor logistiky - Škoda Auto Kvasiny

Kvasiny 145, Královéhradecký kraj, Okres Rychnov nad Kněžnou

Popis pozice

Pracovat ve 3 směnném provozu na pozici Operátor logistiky v prostorách Škoda Auto v Kvasinách.
Vašimi povinnostmi bude expedice drobného zboží, výrobků a součástí v malých přepravkách včetně rozvozu nebo např. ukládání přepravek do regálových zásobníků.

Nemusíte mít zkušenosti s touto pozicí, můžeme Vám toho spoustu naučit!

Abyste mohli nastoupit na tuto pozici, je potřeba mít minimálně základní vzdělání a platný řidičský průkaz sk.B.
Pokud máte platný průkaz VZV je to určitě výhoda, pokud je propadlý, můžeme Vám zajistit přezkoušení a obnovu.

Nabízíme

Je toho opravdu hodně, co Vám můžeme nabídnout:

• Reálný měsíční výdělek 26 000 - 30 000 Kč
• Základní měsíční mzda 19 028 Kč hrubého měsíčně, postupné navýšení po 3. měsících
• Práci na hlavní pracovní poměr – smlouva na 1 rok
• Dovolená 25 dní
• Možnost přestupu pod kmen Škoda Auto (po 12. měsících)
• Náborový příspěvek 12 000 Kč Po 3. měsících 5000 Kč, po 6. měsících 7000 Kč)
• Příplatek za vícesměnný režim 3300 Kč / měsíc od 1.1.2017
• Příplatek za takt 550 Kč / měsíc
• Příplatek za odpolední a noční směnu 1500 Kč / měsíc
• Příplatek za přesčasy a víkendy
• Stravenka 45 Kč / směna
• Osobní ohodnocení po 6-ti měsících (v průměru 1900 Kč / měsíc)
• Příspěvek na dopravu a ubytování
• Zajištěné ubytování
• Svozové autobusy ze směrů: Králíky, Litomyšl, Svitavy, Nowa Ruda, Litomyšl, Horní Čermná, Pardubice, Hradec Králové
• Týmový příspěvek 1500 Kč (po zkušební době)
• Zálohový příplatek 2000 Kč (od 1.8.2017)
• Další: finanční odměna za zlepšovací návrh, za flexibilitu, aj.

Celkové bonusy od 65 000 Kč za rok

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Tereza Říčařová
+420739343874
ID: 3111051  Datum zveřejnění: 2.1.2018  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 26 000 Kč - 30 000 Kč