Hledá se seřizovač – operátor

ManpowerGroup s.r.o.

Místo práce
Brno - město
Druh pracovního poměru
plný úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Co u nás budete dělat?

· Podle výkresu si seřídíte linku a pak budete mít na starost kvalitu vyrobených ložisek

· Budete obsluhovat linku a udržovat její bezproblémový chod

· Provádět kontrolní měření vyrobených ložisek

· Využívat technickou dokumentaci ke své práci

Zaměstnanecké výhody, benefity

Proč pracovat právě pro nás a co nabízíme?

· Práci na dobu neurčitou

· 25 dní dovolené

· Připojíte se k práci na dlouhodobých projektech

· Práce v příjemném prostředí

· Široká škála zaměstnaneckých bonusů

Informace o náboru

Je to nabídka pro člověka, který:

· Zvládne pracovat ve 3 směnném provozu

· Umí používat mikrometr a posuvné měřidlo

· Umí číst technickou dokumentaci

· Je manuálně zručný

· Je ochotný, učit se i činnostem, se kterými zatím neměl žádné zkušenosti

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Společnost, která se zaměřuje na výrobu válcových kluzných ložisek.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské bez maturity

Vzdělání v oboru

Operátor výroby, výroba a průmysl

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Víte, co je pro Manpower ve světě práce nejdůležitější? Lidé jako Vy!

Staráme se o ně a víme, jak je práce v životě každého důležitá.

Hledáte jedničku v oblasti personálních služeb?

Už víte, co budete dělat?

Adresa společnosti

Manpower
Nové Sady 25
602 00 Brno

Kontakt

Kontaktní osoba: Simona Czudková
E-mail: poslat životopis
ID: 3116830   Datum zveřejnění: 1.8.2017