Specialista HR s analytickým zaměřením

Okres Kolín

Popis pozice

Do rozšiřujícího se týmu výrobní společnosti hledáme nového kolegu na pozici HR Analytika. Jedná se o podpůrnou roli pro Back office.

Co Vás čeká?
  • zpravidla se budete setkávat s datovým a přechodovým managementem
  • zodpovědnost budete mít za zpracování údajů o zaměstnancích a obchodních údajů
  • budete se podílet na nastavování procesů a programů pro zaměstnance
  • bez angličtiny se u nás neobejdete, čeká Vás komunikace se zahraničím na denní bázi
  • příprava pracovních smluv, zadávání informací o školení zaměstnanců do systému
  • setkávat se budete i s daňovými přiznáními
  • na starosti budete mít i správu vozového parku

Profil kandidáta

Předpoklady
  • VŠ vzdělání v oblasti lidských zdrojů
  • alespoň 5 let praxe v oblasti lidských zdrojů
  • zkušenosti s administrací malých projektů je výhodou
  • zkušenosti s HR systémy
  • znalost právních předpisů týkajících se daně z příjmů

Nabízíme

  • závodní stravování, 5 týdnů dovolené
  • flexibilní pracovní doba
  • roční bonus ve výši (0-30% mzdy)
  • příspěvek na dojíždění, přípěvek na penzijní připojištění
  • možnost placeného studijního volna
  • na region zajímavé platové ohodnocení
  • přátelské prostředí inovativní společnosti
  • možnost kariérního i osobního rozvoje

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Tereza Břetenářová
ID: 3121376  Datum zveřejnění: 2.1.2018