Specialista pohledávek s maďarským jazykem

Praha, Hlavní město Praha

Popis pozice

Jaká bude Vaše náplň práce?
• Vaším hlavním úkolem bude telefonický kontakt s klienty po splatnosti a řešení jejich pohledávek k oboustranné spokojenosti.
• E-mailová komunikace, práce s interním systémem.
• Stanete se profíky v komunikaci a argumentaci, což vám pomůže zvládat různé životní situace s větší sebejistotou. Získáte zkušenosti a praxi a díky tomu vyšší šanci na perspektivní pracovní kariéru.
• Vstupní zaškolení, pravidelné feedbacky od team leadera či coaching s naším interním konzultantem specializovaným na pohledávky

Co by Vám nemělo chybět?
• maďarský jazyk na úrovni rodilého mluvčího
• komunikativní osoba s argumentačními schopnosti
• zodpovědný a aktivní přístup k práci, spolehlivost
• znalost MS Word, Excel, Outlook, Internet
• nutné se domluvit alespoň jedním z dalších jazyků: anglický jazyk, český jazyk či slovenský jazyk
• praxe výhodou, nicméně není podmínkou

Co Vám na oplátku nabízíme?
• fixní plat + bonusy
• pravidelnou pracovní dobu PO – PÁ, 08.00 – 16.30
• stravenky
• plně hrazené kurzy anglického jazyka (možností je i výběr ostatních jazyků)
• nově vybavená chill out zóna pro odpočinek během dne
• pravidelné snídaně, ovoce a káva
• multikulturní prostředí, kde si můžete procvičit jazyky
• možnost využití Multisport card
• pravidelné firemní akce a setkání

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3127960  Datum zveřejnění: 11.7.2017