Montáže regálů v zahraničí

Jihomoravský kraj, Jihočeský kraj, Kraj Vysočina, Karlovarský kraj, Královéhradecký kraj, Liberecký kraj, Olomoucký kraj, Moravskoslezský kraj, Pardubický kraj, Plzeňský kraj, Ústecký kraj, Středočeský kraj, Zlínský kraj, Hlavní město Praha, Praha

Popis pozice

Chcete být dobře ohodnoceni za svou práci? Máte živnostenský list a nic Vás nedrží v ČR? Přijďte a pracujte pro firmu Stormont!

Hledáme zručné pracovníky na MONTÁŽE REGÁLŮ v Německu s nástupem od srpna!

  • vše zajištěno
  • férové jednání
  • výplata pravidelná
  • skvělé reference od zaměstnanců

HLASTE SE ZDE: http://www.stormont.cz/cs/volna-mista

Profil kandidáta

Přijmeme toho kdo má:
  • živnostenské oprávnění
  • ochotu pracovat v zahraničí (nyní Německo, jindy Anglie)
  • zodpovědnost a časovou flexibilitu (pojedete na několik týdnů)
  • šikovné ruce a nebojí se manuálně pracovat v týmu
  • přijmeme jednotlivce, týmy i celé party!
  • výhodou jsou zkušenosti i znalost cizího jazyka

Nabízíme

Společnost Stormont nabízí:

  • velmi dobré finanční ohodnocení vyplácené pravidelně bez prodlev
  • hrazené ubytování a doprava
  • možnosti zvyšování kvalifikace a potenciál k profesnímu růstu (trvalé uplatnění)
  • práci na zajímavých projektech, kde se hodně naučíte
  • práci se zkušenými kolegy a super kolektivem

Stačí se přihlásit prostřednictvím formuláře na: http://www.stormont.cz/cs/volna-mista NEBO poslat životopis na: [email protected]

Výběrové řízení je jednoduché, stačí mít chuť, energii a sílu!

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3129166  Datum zveřejnění: 12.7.2017