Technik údržby automatizace - až 50.000,-

Okres Rychnov nad Kněžnou

Popis pozice

Ve výrobním závodě, kde se zaměřují na výrobu plastových nárazníků, je nové místo pro TECHNIKA ÚDRŽBY. Budete pracovat pro společnost s počtem okolo 90ti zaměstnanců na Rychnovsku.

Vaším úkolem bude:

  • provádět denní údržbu zařízení a strojů - části mechanické, hydraulické i elektrické

  • budete pracovat z 80% na PLC strojích

  • problémy na zařízení zanalyzovat a vyřešit, nastavovat PLC programy

  • zpracovávat/aktualizovat technickou dokumentaci

  • budete se účastnit přijímání nových strojů z pohledu nastavení a údržby

Budete potřebovat:

  • min. SŠ vzdělání technického směru (elektro výhodou)

  • zkušenosti s údržbou strojů a schopnosti nastavovat PLC automaty

  • vyznat se v mechanice, hydraulice a elektronice

  • nemusíte hovořit cizím jazykem, AJ je výhodou

  • ochotu pracovat ve 3 směnném režimu - nepravidelně dle stylu 18ti směn

Nabízíme

Co Vás čeká?

  • v regionu jedna z nejstabilnějších prací

  • nadprůměrně ohodnocená práce až 50.000,- měsíčně včetně příplatků za směny a bonusů

  • mezinárodní společnost s volnější firemní kulturou

  • malý ale přátelský tým kolem Vás

  • benefity (dovolená navíc, stravenky, příspěvek na penzijní připojištění apod.)

SPLŇUJETE POŽADAVKY A ZAUJALA VÁS NABÍDKA?

V tom případě nám pošlete svůj strukturovaný životopis v českém jazyce. Veškeré Vámi zaslané materiály budou považovány za důvěrné.
Odpovědí na tento inzerát dáváte společnosti Manpower s.r.o. svůj souhlas se zpracováním osobních dat dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3130510  Datum zveřejnění: 13.7.2017