Junior Project Manager s NJ

ManpowerGroup s.r.o.

Místo práce
Ústecký kraj
Druh pracovního poměru
plný úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Naším klientem je větší zavedený průmyslový závod na Teplicku, který dostal schváleno několik nových projektů. Z tohoto důvodu mu pomáháme s obsazením několika rolí v různých stupních seniority. Pokud Vás tedy láká zaváděný nových projektů do výroby, tohle je šance přesně pro Vás.

Co Vás čeká?
- příprava nových projektů
- komunikace se zákazníky a vývojovými centry v zahraničí
- komunikace a spolupráce se zákazníkem přímo v závodě
- podílení se na co největší optimalizaci budoucích procesů
- hlídání termínů
- reporting

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co nabízíme?
Důležitá je především zajímavá, i když hodně hektická a náročná práce. Dále Vás určitě čekají občasně pracovní cesty do zahraničí. Z hlediska standardních benefitů je to třeba týden dovolené navíc, dotované stravování ve firemní kantýně, 13. plat nebo jazykové kurzy na zlepšení gramatiky v němčině nebo angličtina.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Větší nadnárodní výrobce automobilových komponentů.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Pokročilý (C1)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Co požadujeme?
Hledáme juniory i seniory. Juniorům stačí komunikativní němčina a technické vzdělání, senioři potřebují rovněž německý jazyk a navíc praxi se zaváděním projektů v automotive.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Víte, co je pro Manpower ve světě práce nejdůležitější? Lidé jako Vy!

Staráme se o ně a víme, jak je práce v životě každého důležitá.

Hledáte jedničku v oblasti personálních služeb?

Už víte, co budete dělat?

Adresa společnosti

Manpower
Velká Hradební 238/10
400 01 Ústí nad Labem

Kontakt

Kontaktní osoba: Tomáš Bárta
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis
ID: 3130679   Datum zveřejnění: 13.7.2017