Referent - zákaznický servis

ManpowerGroup s.r.o.

Místo práce
Jihočeský kraj, České Budějovice
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Termín nástupu
Ihned
Nabízený plat (hrubého)
dle praxe a zkušeností

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Baví Vás komunikovat v angličtině ?
Máte vstřícné vystupování a dobrou znalost MS Excel?
Rádi se s Vámi setkáme !

Poskytnutí servisu zákazníkům a činnosti s tím spojené
Kompletní administrace zakázek, příprava dokumentů pro expedici a fakturaci
Denní komunikace s partnerskými zákaznickými servisy po celém světě
Příprava pravidelných reportů a analýz
Spolupráce na plánovaných projektech

Zaměstnanecké výhody, benefity

Práci v zákaznickém servisu mezinárodní výrobní společnosti
Mzdové ohodnocení odpovídající Vaší praxi a zkušenostem
Pracovní poměr na dobu určitou s pozdějším prodloužením na dobu neurčitou
Denní využití angličtiny, případně i jiného cizího jazyka
Řada zaměstnaneckých benefitů

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Výroba potravin, nápojů a tabákových výrobků

potravinářství

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Počítačové znalosti - uživatel

Microsoft Excel - pokročilý

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Min. SŠ vzdělání
Praxe na obdobné pozici vítána
Znalost MS Excel
Komunikativní znalost angličtiny

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Víte, co je pro Manpower ve světě práce nejdůležitější? Lidé jako Vy!

Staráme se o ně a víme, jak je práce v životě každého důležitá.

Hledáte jedničku v oblasti personálních služeb?

Už víte, co budete dělat?

Adresa společnosti

Manpower
Nám. Přemysla Otakara II. 36
370 01 České Budějovice
ID: 3131799   Datum zveřejnění: 14.7.2017