Práce pro všechny - odměna až 32 tis. Kč, plus nástupní bonus - operátor výroby

ManpowerGroup s.r.o.

Místo práce
Drásov, Jihomoravský kraj, Brno - město, Brno - venkov
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Termín nástupu
19.07.2017

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pokud chcete pracovat jako montážní dělník v zakázkové výrobě, tak právě teď pro Vás máme práci.

Popis pozice:
- Vaší náplní bude výroba cívek a následná manipulace s nimi.
- Práce je samostatná a různorodá.

Zaměstnanecké výhody, benefity

– Nástupní mzda 21-25.000 Kč, po zapracování až 32 000 Kč
– nástupní bonus po zkušební době 10.000 Kč
– Cafeteria systém až 10.000 Kč ročně
– práci na HPP, hned od začátku v kmeni firmy
– 5 týdnů dovolené
– o naše zaměstnance se rádi staráme, takže pro Vás máme připravené firemní rekreační středisko
– také Vám dáme příspěvek na stravování a možnost stravování v závodní jídelně
– samozřejmostí je také příspěvek na penzijní připojištění
– pracovní doba je 7,5 hodiny denně
– a v neposlední řadě pro Vás máme také sportovní a kulturní akce a mnoho dalšího
- místo výkonu práce je Drásov

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat telefonicky na 530506987 nebo emailem na magda.winterova@manpower.cz

Informace o náboru

Předpokládaný termín ukončení výběrového řízení

31.7.2017 (zbývá ještě 10 dnů)

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

základní vzdělání

Vzdělání v oboru

výroba

Jazykové znalosti

Český jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- minimálně výuční list
- manuální zručnost
- ochotu pracovat ve třísměnném provozu
- spolehlivost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Víte, co je pro Manpower ve světě práce nejdůležitější? Lidé jako Vy!

Staráme se o ně a víme, jak je práce v životě každého důležitá.

Hledáte jedničku v oblasti personálních služeb?

Už víte, co budete dělat?

Adresa společnosti

Manpower
Na Florenci 2116/15
110 00 Praha 1

Kontakt

Poslat společnosti životopis
ID: 3132250   Datum zveřejnění: 14.7.2017