Obsluha CNC strojů – ohraňovacího nebo vysekávacího lisu

Okres Český Krumlov

Popis pozice

Pokud budete šikovný/á, můžete být od prvního měsíce kmenový zaměstnanec.
Skvělé mzdové ohodnocení + bonusy + dopravné / ubytování + osobní ohodnocení + pracovní obuv.
Práce v nepřetržitém provozu !!!
Vhodné i pro absolventy, kteří nemají zkušenosti ve výrobě – zaučíme !!!!

Práce je vhodná převážně pro muže !!!
Nástup ihned!!!
Směnnost: práce v nepřetržitém provozu
Zajištěné svozy z Kaplice přímo do firmy.
POPIS POZICE
Náplň práce:
– obsluha strojů ve výrobě,
– seřizování strojů, práce s technickou dokumentací,
– technické činnosti.

Profil kandidáta

PROFIL KANDIDÁTA
Požadujeme:
– SOU nebo SŠ vzdělání technického směru,
– zkušenosti na obdobné pozici výhodou.

Nabízíme

NABÍZÍME
Nabízíme:
– stabilní a dlouhodobé zaměstnání,
– nástupní základní mzdu od 21.000 – mzda se bude odvíjet od předchozích pracovních zkušeností,

+ příspěvek na dojíždění 2.000 Kč/měs / ubytování,
+ příplatek za práci o víkendu 25 %,
+ příplatek za práci přesčas 25 %,
+ příplatek za práci ve svátek 100 %,
+ pracovní obuv,
+ dodatečné prémie 2 000 Kč/měs – docházkový bonus,
+ dodatečné prémie 2 000 Kč/měs – za kvalitu odvedené práce,
– příplatek za práci na noční směně dle ZP,
– 25 dní dovolené.

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Hermína Jandíková
+420733676489
ID: 3142443  Datum zveřejnění: 26.7.2017