Dělník/dělnice na výrobu lyží v Českých Budějovicích

Okres České Budějovice

Popis pozice

Není důležité, jaké je Vaše vzdělání nebo praxe. Důležitá je chuť pracovat a odvádět precizní práci!
Za kvalitně odvedenou práci získáte dobré peníze a jistou budoucnost ve společnosti, která stále roste!
Pro výrobní společnost v Českých Budějovicích, jedničku na trhu ve svém oboru, hledáme šikovné muže a ženy do výroby.
Zaujala Vás naše nabídka? Čtěte dále!
POPIS POZICE
Náplní Vaší práce bude:
– zakládání materiálu podle průvodky do kovové formy a následné zalisování,
– drobné dokončovací práce se zaměřením na manuální zručnost (sloupávání fólií, lepení designových prvků, balení zboží).
PROFIL KANDIDÁTA
Požadujeme:
– manuální zručnost,
– preciznost,
– zodpovědnost za odvedenou práci,
– 100% docházku,
– aktivní přístup k práci,
– ochotu pracovat ve 3 směnném provozu,
– fyzickou zdatnost,
– výhodou je praxe ve výrobní společnosti.
NABÍZÍME
Nabízíme:
– nástupní mzdu od 16 000 Kč,
– po zapracování převod na úkolovou mzdu od 19 000 Kč do 23 000 Kč,
– prémie až 2 000 Kč,
– příplatky za směnnost,
– týden dovolené navíc,
– příspěvek na závodní stravování,
– zajímavý balíček benefitů,
– příjemné pracovní prostředí a skvělý kolektiv,
– kdykoliv možnost převodu do kmenu společnosti,
– zázemí stabilní a prosperující společnosti.
Zaujala Vás naše nabídka a chcete se o ní dozvědět více?
Neváhejte a zašlete nám svůj životopis na e-mail: [email protected], budeme Vás telefonicky kontaktovat.
Nevíte, zda splňujete požadavky na pozici nebo pozice 100% nevyhovuje Vašim představám? Nevadí, přesto nám zašlete svůj životopis a společně se pokusíme najít tu nejlepší práci pro Vás!

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Hermína Jandíková
+420733676489
ID: 3142467  Datum zveřejnění: 26.7.2017