Dělník/dělnice na výrobu smaltovaného nádobí

Okres České Budějovice

Popis pozice

Pro našeho významného klienta v Českých Budějovicích hledáme pracovníky/pracovnice na pozici dělník/dělnice ve strojírenství.
POPIS POZICE
Náplň práce:
– obsluha výrobní linky,
– kontrola a odebírání výrobků,
– ukládání výrobků na palety,
– nenároční manuální práce.
PROFIL KANDIDÁTA
Co od Vás očekáváme:
– ochotu pracovat na 3 směny,
– dokončené základní vzdělání nebo vyučení v jakémkoliv oboru.
NABÍZÍME
Co Vám nabízíme
– mzdu 15 000 Kč/měsíc,
– příplatky za směnnost,
– práci v příjemném pracovním prostředí,
– zázemí stabilní společnosti s tradicí.
Zaujala Vás naše nabídka a chcete se o ní dozvědět více?
Neváhejte a zašlete nám svůj životopis na e-mail: [email protected], budeme Vás telefonicky kontaktovat.
Nevíte, zda splňujete požadavky na pozici nebo pozice 100% nevyhovuje Vašim představám? Nevadí, přesto nám zašlete svůj životopis a společně se pokusíme najít tu nejlepší práci pro Vás!

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Hermína Jandíková
+420733676489
ID: 3142469  Datum zveřejnění: 26.7.2017