Projektový manažer pro globální IT trh

ManpowerGroup s.r.o.

Místo práce
Praha
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Termín nástupu
01.08.2017
Nabízený plat (hrubého)
Dle domluvy

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro IT společnost HP hledáme projektového manažera, který bude zajišťovat nabídku služeb i procesy v dodavatelském řetězci. Pokud máte zkušenosti s vedením projektů a zároveň je IT průmysl Váš dobrý kamarád, pošlete mi životopis! Vyměníte tím každodenní rutinu za zajímavou různorodou práci na vedoucí pozici.

Náplň práce projektového manažera:
Vedení projektů od získání klienta, vytvoření individualizované nabídky až po umožnění objednání dohodnutého zboží na celosvětovém měřítku. Reprezentování firmy v rámci společnosti i zákazníkům.
Poskytování konzultací obchodnímu týmu a spolupráce s dalšími týmy. Řídit proces doručování produktů v rámci dalších oddělení. Koordinace schvalovacího procesu navrhovaného řešení s klientem i výrobní továrnou.
Koordinování klientských požadavků k dostatečně specifické objednávce. Stanovování nabídek produktů a služeb. Poskytování odborného vedení skrze konfiguraci systémů a služeb.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Získáte práci ve společnosti s přátelskou firemní kulturou. Příjemné pracoviště v Praze. Možnost samostatné inovativní práce. Zkušenost s globálním řešením objednávek. Nové znalosti z IT oboru. Možnost užívání angličtiny na denní bázi. Solidní mzdové ohodnocené, které bude odpovídat Vašim dovednostem a zkušenostem. Firemní benefity.

Zaujala Vás naše nabídka? Pak mi pošlete životopis na camila.boleslavova@manpower.cz, nebo mě kontaktujte na tel: +420226254969.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

HP

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) a
Český jazyk - Expert (C2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Víte, co je pro Manpower ve světě práce nejdůležitější? Lidé jako Vy!

Staráme se o ně a víme, jak je práce v životě každého důležitá.

Hledáte jedničku v oblasti personálních služeb?

Už víte, co budete dělat?

Adresa společnosti

Manpower
Na Florenci 2116/15
110 00 Praha 1

Kontakt

ID: 3143493   Datum zveřejnění: 1.8.2017