Práce na 4H denně - Jen HPP (operátor výroby)

ManpowerGroup s.r.o.

Místo práce
Ostrava - Hrabová, Moravskoslezský kraj
Druh pracovního poměru
zkrácený úvazek
Nabízený plat (hrubého)
7700 Kč - 9050

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

PŘIDEJ SE K PRACOVNÍMU TÝMU NA PŮL ÚVAZKU!
Chceš pracovat max 4 h?Jsi manuálně zručný? Bylo už Ti 18? Hledáme právě TEBE!

CO BUDE NÁPLNÍ TVÉ PRÁCE?
Čeká Tě jednoduchá práce se součástkami drobné elektroniky, šroubování, práce se skenerem nebo práce na PC.
Vše, co budeš při své práci potřebovat, Tě naučíme při vstupním školení.

Zaměstnanecké výhody, benefity

CO MŮŽEŠ OČEKÁVAT?
- pravidelný jistý příjem a smlouvu na HPP.
- pracovní doba 14:00-18:00
- plat za půl úvazku až 9050,- Kč

Neváhej a spoj se s námi telefonicky: 558 272 838, odpovědním formulářem, či s životopisem na naší pobočce Velká 10 v Ostravě.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Opravny a servisy (kromě aut) a jiné osobní služby

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

základní vzdělání

Vzdělání v oboru

výroba, elektro, servis

Jazykové znalosti

Český jazyk - Pokročilý (C1) nebo
Polský jazyk - Pokročilý (C1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Ničeho se neboj, vzdělání v oboru není třeba. Stačí nám pouze Tvá pracovitost a zručnost. Vše, co budeš při své práci potřebovat, Tě naučíme při vstupním školení.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Víte, co je pro Manpower ve světě práce nejdůležitější? Lidé jako Vy!

Staráme se o ně a víme, jak je práce v životě každého důležitá.

Hledáte jedničku v oblasti personálních služeb?

Už víte, co budete dělat?

Na Florenci 2116/15
110 00 Praha

Kontakt

ID: 3144941   Datum zveřejnění: 28.7.2017