Práce pro britskou společnost z pohodlí Brna (Programátor)

ManpowerGroup s.r.o.

Místo práce
Brno - město
Druh pracovního poměru
plný úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Chcete se podílet na velkých komerčních projektech ale korporát Vás neláká? Dáváte si na svém kódu záležet a umíte se při tom bavit? Jestli je pro Vás práce koníčkem a ne jenom „bankomat“, možná jste právě našli svůj dream job.

V práci budete mít šanci a povinnost zároveň:
- Přicházet s řešeními - ideálně inovativními, chytrými a elegantními
- Zapojit se do vývoje, testování, podpory a zdokonalování front- a back-end napříč řadou integrovaných produktů a platforem
- Pracovat v parádním Scrum týmu
- Naučit se spoustu nových věcí

Zaměstnanecké výhody, benefity

Zhýčkáme si Vás:
- Prací ve skvělém týmu – abyste se do práce těšili
- Flexibilní pracovní dobou – protože rigiditu nemáme rádi
- Vstupenkami na konference – protože chceme, abyste měli přehled v nejnovějších trendech
- Vlastním vzdělávacím rozpočtem na knihy, webové stránky a kurzy – protože máme rádi chytré a zvídavé lidi
- Bohatě zásobenou ledničkou – protože hladový developer je zlý developer
- Možností v práci „dát si dvacet“ – protože oddýchnutý developer je dobrý developer

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

informacní technologie

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Počítačové znalosti - programátor

PHP - pokročilý

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Neobejdete se ale bez zkušeností s:
- Objektově orientovaným programováním (OOP)
- PHP, MySQL
- HTML5, CSS, Sass / Less
- Vanilla JavaScript, jQuery
- Cokoliv z ZF1, ZF2, Apigility, Symfony 2
- Git (včetně Pull Requests a Code Reviews)
- Testováním - PHPUnit
- JS Task runners (Grunt / Gulp)
- Mobile first, responsivitou
- Základními webovými standardy
- Agilní týmovou zkušeností

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Víte, co je pro Manpower ve světě práce nejdůležitější? Lidé jako Vy!

Staráme se o ně a víme, jak je práce v životě každého důležitá.

Hledáte jedničku v oblasti personálních služeb?

Už víte, co budete dělat?

Adresa společnosti

Experis
Nové Sady 25
602 00 Brno
ID: 3150795   Datum zveřejnění: 3.8.2017