Nadstandardní podmínky pro koordinátory s rumunštinou!

Ústecký kraj

Popis pozice

Nejsi spokojený se svou současnou prací? Umíš česky a rumunsky a myslíš, že tvé finanční ohodnocení neodpovídá tvým kvalitám? Pak je čas na ZMĚNU!

Jsme personální společnost Manpower. Jsme jednička na českém trhu práce v oblasti vyhledávání zaměstnání a poradenství. Máme mnoho spokojených klientů, víme, co potřebují a dokážeme jim dát potřebnou péči.

Jaká práce na Tebe čeká?

Jako koordinátor budeš svým kolegům parťákem, pomůžeš jim s nástupy do práce, budeš kontrolovat jejich docházky, ale i řešit to, co je trápí.

Profil kandidáta

Svou práci děláme naplno, to samé očekáváme i od Tebe!
Umíš rumunsky a česky, máš řidičský průkaz na osobní auto a nevadí Ti pracovat na směny? TAK NÁM ZAŠLI SVŮJ ŽIVOTOPIS! Je čas ověřit tvé možnost a získat lepší práci, neboť jsi nedostatkovým zbožím na trhu.

Nabízíme

Díky této příležitosti získáš stabilní práci na hlavní pracovní poměr, kde uplatníš své jazykové znalosti a vedoucí schopnosti. Svým zaměstnancům poskytujeme i finanční zálohy. Víme, že spokojený zaměstnanec = dobrý zaměstnanec.

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3153418  Datum zveřejnění: 7.8.2017