Umíte to s CNC strojem? dáme vám 30.000!

ManpowerGroup s.r.o.

Místo práce
Brno - město
Druh pracovního poměru
plný úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Seřizování a obsluha CNC strojů
Seřizování ohýbacích přípravků
Sériová i kusová výroba
Odpovědnost za včasné dokončení zakázky v předepsané kvalitě
Pravidelný úklid pracoviště a provádění běžné údržby strojů
Aktivní spolupráce s ostatními subjekty firmy (Plánovač, Technolog, Údržba atd.) za účelem neustálé
Optimalizace výrobního procesu
Dodržování všech zásad bezpečnosti práce

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Mzda 24.000 – 30.000 Kč
• 2 směnný provoz: pracovní doba 6:00 – 14:15 / 13:45 – 22:00 (příplatek 680 korun)
• Smlouva na dobu neurčitou – bez agentury, přímo ve firmě!
• 13. plat
• Stravenky 90 Kč
• 25 dní dovolené
• Dárkové poukazy
• Skvělý kolektiv!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Výroba kovů nebo kovových výrobků

Výroba technických pružin.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

strojnictví

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Víte, co je pro Manpower ve světě práce nejdůležitější? Lidé jako Vy!

Staráme se o ně a víme, jak je práce v životě každého důležitá.

Hledáte jedničku v oblasti personálních služeb?

Už víte, co budete dělat?

Adresa společnosti

Manpower
Orlí 3
602 00 Brno
ID: 3153588   Datum zveřejnění: 7.8.2017