Obchodník palivových karet - akvizice

Královéhradecký kraj, Pardubický kraj

Popis pozice

Pro obchodníky, kteří jsou analyticky smýšlející a oblast přepravy, dopravy je láká. Rozvíjejte obchod s atraktivní komoditou "palivové karty" a to konkrétně ve VÝCHODNÍCH ČECHÁCH

Musíte být zdatní v akvizicích a zároveň schopni budovat autoritu!

Co bude Vaším úkolem:

  • navštěvovat nové zákazníky a tvořit si vlastní klientelu (jsou to převážně dopravní společnosti, půjčovny aut)

  • po 2 - 5 letech udržovat s klienty vztahy s rozšiřováním služeb

  • odborné poradenství s produkty a cenotvorba

  • řešení pohledávek u klientů

  • spolupráce s dalšími odděleními ve společnosti

Pracovat budete pro firmu, která výhradně zastupuje dva největší klienty se sídlem v Praze a Váš region bude kolem Pardubic a Hradce Králové.

Kdo se může hlásit:

  • osoba s ekonomickým i technickým vzděláním

  • člověk s praxí v obchodě (více akvizičně zaměřené), který dokáže navazovat dlouhodobé vztahy

  • ten, komu není počítání % a DPH cizí, stejně tak si umí poradit s Excelem

  • samostatný člověk, kterého nezastaví "zavřené dveře", zároveň respektuje jiné autority a telefon neodloží téměř z ruky

  • ŘP sk. B bez bodů

Nabízíme

Za svou práci Vás odmění:

  • fixním platem pohybujícím se mezi 25 - 40.000,- dle zkušeností + bonusy

  • dostanete auto i k soukromým účelům, mobil a notebook

  • do začátku Vám poskytnou podporu při zaškolení, stáž

  • pracovat budete z domova a samozřejmě v terénu

  • v týmu obchodníků pracují přátelští a schopní lidé, někteří už 15 let

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3154517  Datum zveřejnění: 8.8.2017