Inženýr vývojové kvality senior

Moravskoslezský kraj

Popis pozice

NAŠE POŽADAVKY:
VŠ vzdělání technického směru nebo SŠ s praxí v oboru
zkušenosti z automobilového průmyslu, nejlépe v oblasti kvality
znalost systémů kvality v automobilovém průmyslu
aktivní přístup a schopnost vést tým při řešení problémů spojených s designem, robustností výrobku, ověřování výrobku a reklamací od zákazníka
komunikativní znalost angličtiny
orientaci na zákazníka a ochotu cestovat
řidičský průkaz sk. B

VAŠE NÁPLŇ PRÁCE:
zodpovědnost za zajištění požadavků zákazníka na výrobek
vedení řešení reklamací od zákazníka použitím nástrojů kvality
koordinace ověření produktu dle zákaznických specifikací
aktualizace DFMEA a dokumentace spojené se schválením změn u zákazníka
aktivní účast při interních a externích (zákaznických) auditech

NABÍZÍME VÁM:
pružná pracovní doba (fix 8:30 – 13:30)
25 dní dovolené
Sick Days – 2dny/rok
příspěvek na dopravu, možnost startovacího ubytování
příspěvek na stravování
variabilní bonusový systém
možnost jazykového a odborného vzdělávání
příspěvek na penzijní připojištění
možnost podílet se na vývoji moderních produktů

Zaujala Vás tato pracovní příležitost? Neváhejte mi zaslat svůj životopis v anglickém a českém jazyce!
Těším se na Vaši reakci!

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Petra Štěrbová
+420 731 412 527
ID: 3157715  Datum zveřejnění: 11.8.2017