CNC operátor

Ústecký kraj

Popis pozice

  • Budete pracovat na automatické výrobní lince dle výrobního postupu, provádět korekce a drobné úpravy v nastavení stroje

  • Kontrolovat materiálové a nástrojové vybavení.

  • Hlásit neshody a spolupracovat při jejich odstranění.

Profil kandidáta

Vyučení či maturitu strojního směru (obráběč, strojní mechanik apod.)

Zkušenosti na CNC strojích, ale zaškolíme i šikovného absolventa

Nabízíme

  • Získání zkušeností v mezinárodní společnosti, příležitost pro absolventy

  • Na pozici vás zaškolí zkušený kolega

  • Dotované stravování

  • Týden dovolené navíc

  • Příspěvek na penzijní a životní pojištění

  • Očkování (chřipka, klíšťová encefalitida) v areálu společnosti

  • A další výhody plynoucí z kolektivní smlouvy

Benefity

  • Dovolená navíc

  • Příspěvek na stravování

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Michaela Poláková
ID: 4772133  Datum zveřejnění: 28.2.2024  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.