Údržbář linek - ranní a odpolední směna

Kraj Vysočina

Popis pozice

Jste zkušený údržbář linek, seřizovač, technik? Hledáte práci na dvě směny a chcete pracovat pro firmu, která vyrábí pro lidi dobroty?

Nabízím Vám možnost pěkného výdělku a být součástí tradiční firmy.

  • Zajišťování chodu výrobních linek

  • Příprava balících strojů před začátkem výroby

  • Ukončení práce balících strojů

  • Běžná údržba a pravidelní kontrola balících linek, diagnostika problému.

  • Preventivní údržba strojů a zařízení

  • Vedení evidence a dokumentů k údržbě

  • Veškeré opravářské, údržbářské a kontrolní činnosti v celé společnosti (základní opravy v budovách firmy – výměna vodovodní baterie, výměna prasklých žárovek, oprava zámků atd.

Profil kandidáta

  • Předchozí zkušenost na pozici údržbáře/technika linek

  • Technické vzdělání

  • Manuální zručnost

  • Ochota pracovat na dvě směny (R, O) - 6-14h, 14-22h

  • Schopnost poradit si za každé situace

  • Komunikativní a přátelská osobnost

Nabízíme

  • 5 týdnů dovolené

  • Stravenkový paušál

  • Příspěvek na praní prádla

  • Přátelská atmosféra tradiční firmy

Benefity

  • Odměny ke mzdě

  • Dovolená navíc

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Zbořilová
+420 730 580 999
ID: 4772138  Datum zveřejnění: 28.2.2024  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.