Specialista projektové kvality, Vsetín

Zlínský kraj

Popis pozice

Pohybujete se ve výrobním prostředí, a to nejlépe v odvětví automotive? Máte zkušenost s projekty a jejich nastavení v oblasti kvality? Domluvíte se anglicky a je pro Vás v pořádku i lokalita Vsetín?

Čtěte dále.

  • Zpracovávat a hodnotit protokoly o zkouškách vzorků - PPAP

  • Definovat a provádět vstupní kontrolu vybraných dodavatelů

  • Účast na auditech dodavatelů

  • Seznámení se s požadavky zákazníků a jejich implementace

  • SCR (procesní změny => komunikace se zákazníkem)

  • Návštěvy u zákazníků

  • Návštěvy u dodavatelů

  • Workflow (schvalování nákladů za zkoušky apod.)

  • Vybavení zásilek (referenční vzorky, díly k analýzám atd.)

  • Spolupráce při tvorbě FMEA

  • Tvorba kontrolních plánů

  • Navrhování opatření ke zdokonalení systémů jakosti

  • Navrhování nových postupů zkoušení, tvorba zkušebních postupů

Profil kandidáta

  • VŠ / SŠ vzdělání technického směru

  • Znalost Q norem a předpisů

  • Orientace v systémech kvality

  • Dobré komunikační schopnosti pro komunikaci interní, zákaznickou i dodavatelskou

  • Znalost ANJ, nebo NJ na komunikativní úrovni

  • Samostatnost, flexibilita

  • Praxe v oboru výhodou

Nabízíme

  • Dlouhodobé uplatnění v nadnárodní firmě

  • Zajímavou a pestrou práci v přátelském kolektivu

  • Příležitost pro další vzdělávání a rozvoj

  • Jazykové kurzy na pracovišti zdarma

  • 5 týdnů dovolené a 7,5 hodinová pracovní doba

  • Poukázky na volnočasové aktivity

  • Pravidelné roční bonusy a odměny ve výši 13. platu (dle hospodaření společnosti)

  • Příspěvek na firemní stravování

  • Firemní akce a aktivity pro zaměstnance i rodinné příslušníky

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Daniela Beránková
+420773769219
ID: 4772143  Datum zveřejnění: 28.2.2024  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.