Potravinářství – Specialista / Technolog pro výzkum a vývoj

Jihočeský kraj

Popis pozice

Pro zavádění nových produktů a technologických postupů do potravinářské výroby hledáme nového kolegu / kolegyni (R&D).

  • Zavádění nových technologických postupů a produktů do výroby

  • Kontrola dodržování výrobních postupů

  • Účast při vývoji a inovaci nových nástrojů výroby

  • Vývoj a testování nových receptur

  • Spolupráce a komunikace s ostatními výrobními závody v zahraničí při zavádění nových technologických procesů a standardů

Profil kandidáta

  • VŠ vzdělání chemického nebo potravinářského směru - vhodné i pro absolventy s určitou školní praxí

  • Zkušenosti v oblasti výzkumu a vývoje

  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni (min. B2)

  • Pečlivost a proaktivní přístup k práci, analytické schopnosti

  • Znalost MS Office

  • Ochota občasného cestování do zahraničí

Nabízíme

  • Stabilitu zaměstnání nadnárodní výrobní společnosti

  • Motivační platové ohodnocení + roční bonus

  • Osobitý přístup a možnosti realizace

  • Průběžné odborné vzdělávání

  • Flexibilitu pracovní doby

  • 5 týdnů dovolené

  • Příspěvek na stravování

  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • Firemní akce

  • Smlouva na dobu neurčitou

Benefity

  • Odměny ke mzdě

  • Dovolená navíc

  • Flexibilní pracovní doba

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Marie Valentová
+420727924395
ID: 4773882  Datum zveřejnění: 1.3.2024  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.