Python vývojář- oblast informační bezpečnosti

Plzeňský kraj

Popis pozice

Zajímá Tě oblast informační bezpečnosti? Chcete své zkušenosti s Python uplatnit pro vývoj interních nástrojů, které usnadňují práci analytikům? Vyhovuje Ti rodinné prostředí?

Pro klienta, který vyvíjí SW řešení v oblasti cybersecurity hledáme nového Python parťáka.

  • vývoj interních nástrojů pro analytiky

  • spolupracovat při tvorbě zadání

  • nástroje pro automatizovaný sběr informací z internetu a Dar webu

Převážná část práce je v backendu, setkáte se s technologiemi: Python, Node.js, React, ElasticSearch, MongoDB, Redis, Hadoop, Ml-Tensorflow

Profil kandidáta

  • zkušenosti s programováním v Pythonu

  • zkušenosti Hadoop, ElasticSearch

  • zkušenost s databázemi SQL, NoSQL

  • znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni

Výhodou je znalost: Javascript

Nabízíme

  • 5 týdnů dovolené

  • stravenkový paušál

  • částečný HO

  • vzdělávání a rozvoj2, účast na odborných konferencích

  • možnost cestovat do US

  • práce v příjemném kolektivu s rodinnou atmosférou

Benefity

  • Částečný Home Office

  • Dovolená navíc

  • Stravenkový paušál

  • Vzdělávací kurzy a školení

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Ivana Jünglingová
ID: 4773894  Datum zveřejnění: 1.3.2024  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.