ESG Specialista - vhodné pro juniory

Liberecký kraj, Česko

Popis pozice

Mám tu zajímavou pozici v oblasti ESG - Environment, Social, and Governance - která je vhodná i pro juniory v tomto oboru.

Zajímá Vás udržitelnost a chcete se podílet na lepší sociální a environmentální odpovědnosti naší společnosti? Baví Vás správa dat a chcete využít svou znalost anglického jazyka v každodenní praxi?

Pak jste to právě VY, koho hledám na tuto pozici. Neváhejte už ani chvíli a přečtěte si, co Vás u nás čeká!

  • Hodnocení a analýza environmentálních, sociálních a správních faktorů, které ovlivňují organizaci.

  • Vytváření a implementace strategií a politik pro udržitelnost a společenskou odpovědnost.

  • Sběr, analýza a prezentace ESG dat pro interní i externí účely, včetně investičního rozhodování.

  • Komunikace s investory, akcionáři a dalšími zúčastněnými stranami ohledně ESG výkonu organizace.

  • Vedení školení a osvěty interních zaměstnanců ohledně ESG a jejich dopadu na podnikání.

  • Spolupráce s různými odděleními organizace, jako je marketing, výzkum a vývoj, lidské zdroje, aby se integrovaly ESG principy do všech aspektů společnosti.

  • Sledování a hodnocení dodavatelů a partnerů organizace z hlediska jejich ESG výkonu.

  • Monitorování a reagování na změny v legislativě a regulačním prostředí souvisejícím s ESG.

  • Spolupráce s oddělením HSE v rámci certifikací ISO

Profil kandidáta

  • Vysokoškolské vzdělání v příslušném oboru (např. environmentální studia, udržitelnost, právo, ekonomie, finance)

  • Velmi dobré komunikační a prezentační dovednosti v anglickém jazyce

  • Silné analytické a komunikační schopnosti, stejně jako odolnost

  • Vášeň pro ESG a schopnost rychle se učit

  • Zkušenosti v oblastech investor relations, controllingu, korporátních financí, auditu, compliance, udržitelnosti nebo managementového poradenství

  • Velmi dobré znalosti MS Office (zejména PowerPoint a Excel)

  • Samostatný způsob práce a strukturované a strategické myšlení a jednání

  • Velkou výhodou je zkušenost s ESG procesy (např. GRI Standards pro hlášení o udržitelnosti, evropská taxonomie, CSRD, lidská práva, směrnice CSR a metodologie ratingových agentur pro ESG)

Nabízíme

  • Pracovní příležitost s dlouhodobou perspektivou ve stabilní mezinárodní společnosti

  • Moderní a přátelské pracovní prostředí v centru Liberce

  • Plný úvazek, smlouva na dobu neurčitou

  • Práce z domova až do 60 %

  • 5 týdnů dovolené

  • Plně hrazené stravenky

  • Systém Cafeteria

  • Příspěvek na penzijní pojištění atd.

  • Podpora při přestěhování v případě potřeby (firemní byt)

Benefity

  • Částečný Home Office

  • Dovolená navíc

  • Flexibilní pracovní doba

  • Cafeteria systém

  • Jazyková výuka v rámci pracovní doby

  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • Příspěvek na Multisport kartu

  • Příspěvek na stravování

  • Vzdělávací kurzy a školení

  • Green job

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Veronika Davidová
ID: 4777026  Datum zveřejnění: 5.3.2024  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.