TZB specialista – skvělé benefity

Praha

Popis pozice

Do společnosti zabývající se komplexní realizací souborů technických zařízení budov hledáme TZB projektanty.

Lokalita: Čestlice (Říčany u Prahy)

  • návrh systémů a tvorbu projektů TZB (vytápění, chlazení, ventilace, aj.)

  • projektování, komunikace a koordinace projektů v týmu

  • příprava technických podkladů pro obchodní poptávky, nabídky a cenové kalkulace

  • spolupráce s realizačním týmem v rámci výstavby projektu

  • návrhy technické a technologické optimalizace projekčních řešení

Profil kandidáta

  • min. SŠ vzdělání

  • min. 1 rok praxe v TZB

  • velmi dobrá znalost AutoCadu

  • zkušenosti s prací v MS Office

  • technické myšlení a kreativita

  • aktivní zapojení se do projektů a ochotu vzdělávat se, týmovost

Nabízíme

  • Práci v přátelském kolektivu kolegů a nadřízených

  • Bonusy/prémie (13. a 14. plat)

  • Flexibilní pracovní dobu

  • Home-office (1x týdně)

  • Smlouvu na dobu neurčitou

  • Příspěvek na penzijní připojištění

Benefity

  • Částečný Home Office

  • Odměny ke mzdě

  • Flexibilní pracovní doba

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Jan Cizl
ID: 4777265  Datum zveřejnění: 6.3.2024  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.