Plánovač výroby – jednosměnný provoz

Středočeský kraj

Popis pozice

Chceš být součástí rodinné a rychle rostoucí společnosti? Do společnosti působící v oblasti projekce, výstavby a servisu energetických distribučních sítí hledáme přípraváře/plánovače výroby!

Místo pracoviště: Benešov u Prahy
Co bude náplní tvé práce?

  • Řízení a správa skladových operací

  • Nákup materiálu dle pokynů a potřeby

  • Příprava materiálu na zakázkové úkoly

  • Kooperace při kalkulaci cen

Profil kandidáta

Jaký je náš ideální kandidát?

  • Min SŠ

  • Zkušenosti na obdobné pozici výhodou

  • Znalost práce na PC (MS Word a Excel, Outlook)

  • Velmi dobrá organizace práce, logické uvažování a time management

  • Výborné komunikační schopnosti

  • Aktivní řidič

Nabízíme

Co Vám nabízíme?

  • Zázemí stabilní rodinné společnosti

  • 25 dní dovolené

  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • Příspěvek na kulturu a sport

  • Vzdělávací kurzy a školení

  • Firemní akce

Benefity

  • Dovolená navíc

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Jan Cizl
ID: 4777277  Datum zveřejnění: 6.3.2024  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.